Tachometry

programování

zegary

Nastavením a opravami tachometrů se zabýváme již od roku 1996. Jsme nejstarší firma, která v tomto oboru v České republice působí. Máme za sebou dlouhou řadu spokojených zákazníků a zakládáme si na naší serióznosti a spolehlivosti.

Na Vašem vozidle jsme schopni nastavit libovolný stav kilometrů. U mechanických tachometrů rozebráním mechanického počítadla, u elektronických (digitálních) tachometrů pak přeprogramováním EPROM paměti, resp. procesoru v řídící jednotce. V obou případech poskytujeme na naše služby záruku a garantujeme, že není možné žádným způsobem zjistit původní hodnotu.

Jsme schopni nastavit tachometr prakticky na všech vozidlech, které se pohybují na silnicích v ČR (včetně motocyklů a dodávek). Většinu aut programujeme bez jakéhokoli rozebírání přeprogramováním přes diagnostickou zásuvku.

Nastavení digitálních tachometrů provádíme ve většině případů na počkání, nastavení mechanických trvá cca 4 hodiny. Přijet můžete bez objednání kdykoli v provozní době. Sdružený přístroj je možné poslat i poštou, zpět jej pak zašleme ještě tentýž den na dobírku. Před odesláním ale kontaktujte naše techniky, protože některá vozidla mají stav kilometrů uložen na více místech.

U automobilů, kde je na displeji indikován i servisní interval, nastavujeme i tento (např. v případě, že si výměnu oleje či inspekci provedete svépomocí).U vozidel, kde je možné pomocí originální diagnostiky vyčíst stav kilometrů z paměti závad příslušné řídící jednotky je v ceně i vymazání všech těchto záznamů.

Veškerá nastavení provádíme za účelem opravy. Počítadlo kilometrů není státem cejchovanou mírou, proto je s ním možné libovolně manipulovat. Pokud však tuto skutečnost neoznámíte při prodeji vozidla, můžete se dopustit trestného činu podvodu.

Ceník služeb
de_vlajka