ELEKTRONICKÝ TUNING - CHIPTUNING

w8motor

Při elektronickém tuningu provádíme výměnu resp. přeprogramování řídícího obvodu motoru. Tím dojde k nárůstu výkonu až o 30% (motory s turbem), resp. o 10 % (motory bez turba).

Úpravy provádíme na všech moderních turbodieselových motorech TDI, HDI, CDI, JTD apod. a na některých benzínových motorech zejména značek Audi, BMW, Mercedes a Porsche.

Pokud je tuningová úprava provedena kvalitně, životnost motoru se prakticky nezmění. Důrazně však varujeme před použitím nekvalitních tuningových programů či zásahy nejrůznějších nekvalifikovaných "úpravců". K poškození řídící jednotky a celého motoru může dojít velice snano.

Firma T-SERVIS autoslužby je autorizovaným dealerem německé firmy CTK. Poskytujeme na svoje služby záruku 24 měsíců a 2 denní lhůtu na bezplatné vyzkoušení.Máme 10 let zkušeností a 1200 vozidel upravených pro běžný provoz i motorsport.

sprintbooster tuning

forsáž pro vaše auto

Konečně řešení pro benzínové motory bez turba! Přinášíme na trh zásadní novinku - přídavné řídící jednotky Sprintbooster. Možnosti elektronického tuningu u těchto pohonných jednotek jsou značně omezené - klasický chiptuning ani montáž klasických přídavných řídících jednotek, tzv. powerboxů nevede k výraznějšímu zlepšení jízdních parametrů.

motor

Rozdíl mezi Sprintboosterem a bežným powerboxem

Sprintbooster se na rozdíl od powerboxů připojuje na vstupní okruhy řídící jednotky a modifikuje vstupní signál elektronické škrtící klapky. S řídící jednotkou komunikuje po datové sběrnici vozidla. Motor je tak řízen původní řídící jednotkou, ovšem na základě optimalizovaných vstupních informací.

Co Sprintbooster dokáže

Okamžitě po instalaci Sprintboosteru získá Váš vůz výrazně lepší dynamiku, rychleji reaguje na přidání plynu, díky plošší křivce točivého momentu auto daleko lépe akceleruje z nižších otáček. Díky tomu se stane jízda příjemnější a bezpečnější.

Sprintbooster a spotřeba

Rádi bychom zde napsali, že Sprintbooster snižuje spotřebu paliva, ale bohužel to tak není: (Při ustálené rychlosti zůstane spotřeba stejná, při časté akceleraci počítejte s nárůstem do 1 l/100 km).

Pro jaké vozy je Sprintbooster vhodný

Aktuální seznam vozidel najdete zde. Jde prakticky o všechny modely nižší a střední třídy běžných značek od r.v. cca 2000. Sprintbooster se vyrábí i ve speciálních variantách pro vozy s automatickou převodovkou (označení A).

Cena Sprintboosteru

Cena Sprintboosteru včetně montáže je 5.490,- Kč, pro vozy koncernu VW jen 4.490,- Kč (bez DPH).

Více o tuningu (.pdf 64kB)
katalog vozidel (.pdf 53kB) | Sprintbooster (.pdf 64kB)
Ceník služeb
de_vlajka